Beton Duvar Ustası

desenli beton bahçe duvarı yapımı

Beton Duvarı Yapım Ustası;

Beton duvar ustası olarak, bu işi yapacak olan kişinin tecrübe, beceri ve teknik olarak konuya hakim kapasitede olması şarttır. Aksi halde yapılan iş hatalı ve yanlış olur. Profesyonel ve kaliteli hizmet için bu kapasitedeki beton duvar ustasıyla iletişime geçilmelidir.

 Beton duvar yapımı konusunda uzman ekibimizle İstanbul merkezli olarak  Kocaeli bölgesinde de hizmet vermekteyiz. İhtiyacınıza uygun sınırlama ve koruma amaçlı betonarme bahçe duvarı yapıyoruz. Görselliği ön planda düz yada desenli beton bahçe duvarı işlerinizi itinalı olarak yapmaktayız.

Bahçe beton duvar adı itibariyle yapı inşaat yapı tekniğinin farklı bir alanı olarak ayrılmaktadır. yapıları çevreleyen veya boş alanları çevreleyen yapılardır. yapıları çevrelemesindeki amaç dışarıdan gelebilecek tehlikeli ve zararlı etkilerden yapıyı korumak için yapılır. bir diğer şekliyle boş alanları çevrelemesiyle de o alanların içlerine dışarıdan gelebilecek taciz ve işgali önlemek için inşa edilir. takibi bu tip yapıları yaparken yap tekniklerine bağlı kalınarak imal edilmesi gerekmektedir.

Profesyonel ve kaliteli iş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

          Bahçe duvar imalatı titizlikle yapılması gereken bir betonarme uygulamasıdır. Bu uygulama ile ilgili yapılan çalışma, uygulamayı yapan kişi veya kişilerce bilinçli ve de profesyonel olarak ele alınmalıdır. Yani yapılacak çalışmalar, zeminin yumuşak veya sert oluşuna göre malzeme seçimi beton ölçüleri buna göre yapılmalıdır.
Eğimli arazi şekillerinde, yapılacak imalat genelde kademe şeklinde yapılarak ortaya çıkar. Bu tip uygulama şekli titizlikle yapılmalıdır. Aksi halde yapılan çalışmalar düzgün ve de görsel olarak hiçte hoş durmayan yapılar ortaya çıkar. Çevrelediği yapıyı da görsel olarak tamamlamaz hoş bir görüntü ortaya koymaz. Günümüzde yapılan bu tip çalışmalar çoğunlukta olup görsel ve yapısal çarpıklık olarak ortaya çıkar. Oysaki güzel ve hoş duran beton duvar imalatları çevrelediği alanı veya çevrelediği yapıyı güzel ve de şık gösterir. Ne yazık ki bu işleri veren işin sahipleri, öncelikli olarak maliyetlerinden dolayı işe kim ucuz fiyat verirse ona ihale ederek, ortaya çarpık ve düzenli olmayan, sonucun da görsel ve yapısal olarak kendilerinin de beğenmediği çalışmalar ortaya çıkmıştır. Öncelikle bu tip işleri yapan kimselerin, referans olarak kendini kanıtlamış usta veya firmalarla görüşülüp, onların yaptığı işlerden referans alınarak ihale edilmelidir. Yani güvenilir kişi veya kişilere yaptırılmalıdır. Ne yazık ki günümüz şartlarında bu özelliklere sahip olmayan bir çok kişi bir çok hatalı ve çarpık yapılar ortaya koymuştur.

              İstanbul genelinde vermiş olduğumuz bahçe duvar  ustası hizmetiyle kaliteli ve profesyonelliği ön planda tutuyoruz.  İstanbul’un birçok  semt ve ilçelerinde yapmış olduğumuz çalışmalarda,  aynı şekilde kalite ve profesyonellikten taviz vermedik. Çünkü yaptığımız bu çalışmalardan dolayı beğenilip birçok geri dönüşler alarak bu alandaki kalite ve vizyonumuzu kanıtlamış  ve piyasada kendimize sağlam kalıcı bir yer edinmiş olduk. Bundan sonrada yapacağımız bu çalışmalarda, bu vizyon ve kaliteden ödün vermeden devam edeceğiz.

Beton Duvarı Yapımı Süreçleri;

Bina, site, müstakil ev, bahçe ve işyerleriniz için betonarme duvar işlerinizi tecrübeli ustalarımızla yapıyoruz. Bahçe duvarı yapımı işleriniz için yapılacak yerin keşfini tamamlayıp maliyet hesabını çıkarıp teklifimizi sunuyoruz. Anlaşma sağlandığı takdirde profesyonel ekiplerimizle belirlenen standart ve taahhüt edilen tarihte işimizi teslim ediyoruz.

          İyi ve profesyonel bir bahçe duvar ustası, bu tip kalıplarla uygulama yapacağı zaman arazinin eğimine ve oturumuna göre bahçe duvarı imalatları yapmalıdır. Yapacağı proje ve çalışmalarında, konuyu çok iyi gözden geçirip ölçümlerini ve hesaplamalarını yapı tekniğiyle birleştirerek başlamalı ve bu doğrultuda devam etmelidir. Yapılacak hatalar betonarme yapıların düzensiz ve dengesiz yerleşimine sebep olur. Bahçe duvar ustası teknik olarak yetkin, bilgili ve tecrübeli olmalıdır. Sonuçta yapılacak olan beton imalatı, o işi yapan bahçe duvar ustasının sorumluluğundadır. Bu işte yapılan hataların geri dönüşü ve düzeltilmesi veya telafisi mümkün değildir. Düzeltilmeye kalkışıldığında çok daha büyük maliyetlere sebep olur. Harcanan para ve malzeme boşa gider. Günümüzde, bahsettiğimiz bu tip gelişi güzel yapılan bahçe duvarı uygulamaları çoğunlukta olup çevresel olarak çarpık düzensiz bir görüntü oluşturmaktadır. Bu durum ise, bahçe duvarı imalatını yapan ustanın bilgili, tecrübeli ve profesyonel olmasının önemini ortaya koymuştur. İyi bir bahçe duvarı ustasının önemli göstergelerinden biride daha önce yapmış olduğu işlerdir. Bu, önemli referans göstergelerinden biridir.

Tecrübemiz;

Bilsen Yapı çoğunluğu İstanbul’da olmakla beraber bir çok ilde bahçe duvarı yapımında referans işlerimiz mevcuttur. Çalışan personellerimiz yılların verdiği tecrübe ve donanıma sahiptirler. Bizimle çalışmanın sizlere keyif vereceği konusunda iddialıyız. Firma politikamız gereği bahçe duvarı yapımında Kalite, Uygun Fiyat ve Zamanında teslimat önemlidir.

Bahçe duvarı yapımı işleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz, size bir telefon kadar yakınız. İletişim bilgileri için TIKLAYINIZ

Call Now ButtonHemen Ara