Bahçe Duvarı YapımıFaliyette Olduğumuz İller

Sakarya Bahçe Duvarı Yapımı

Bahçe duvarı Önemlidir;

Bahçe duvarları mülklerinizi dışardan gelebilecektehlikelere karşı koruyan özel yapılardır.  Bahçe duvarınız yapılarınızın dış görünümü tamamlayıcı ve düzenleyici yapılardır. Bahçe duvarı  yapılarınızı  sınırlarını belirleyen, çevreleyen ve estetik olarak güzelleştiren  önemli yapılardır.

Firma seçimi;

Bahçe duvarı çevrelediği yapının estetiğini bozmadan yapıyla birbirini tamamlamalıdır.  bahçe duvarınızın yapınıza uygun bir şekilde istikamet ve oturum planın yapılması önemlidir. Planlama  yapılmadan yapılan bir bahçe duvarı yapılarınızla uyum sağlamayacağı gibi  çarpık bir görüntü oluşturma ihtimali vardır. Böyle durumlarla karşılaşmamak için bahçe duvarı yapan firmaları seçerken firmanın yeterliliğini sorgulamalısınız. Bahçe duvarları uzun ömürlü yapılardır, kısa vadede yenilenemeyen veya yenilense dahi yüklü maliyete sahiptirler. Maliyetleri ve  yapım sürecinden ötürü bahçe duvarlarının yenilenmesi kısa vadede yapılmamaktadır. Bahçe duvarı yapımı işi için tercih edeceğiniz  firmanın geçmişte tamamladığı işler, ve tecrübesi önemlidir.

Bahçe duvarı yapımı için tercih ettiğiniz firmanın duvar ustaları yaptırmayı  planladığınız duvarı dayanıklı düzgün yapabilecek kapasitede olmalıdır.

Yapım süreci;

Yaptırmayı düşündüğünüz bahçe duvarı’nın yapım aşamasında ilk etapta yapılacak uygulama alanın keşfidir. Yapılan keşifle birlikte bahçe duvarı’nın inşaat’ında kulanılacak malzeme ve aplikasyonlar tespit edilir. Bahçe duvarının bu tespitlerden sonra  yapılacağı alanın hazırlanma sürecine geçilir. Bu  etapta arazinin eğimine göre temel ölçümleri yapılır. Bahçe duvarı’nın temel ölçümleri tamamlandıktan  sonra, alanın hafriyatı alınıp düzenleme işlemine geçilir. Bahçe duvarı yapılacak alana uygun malzemelerle temel betonu uygulaması yapılır. Bahçe duvarınızın yapımı bu süreçlerden sonra başlar, ve beton yapı tamamlanır. İsteğe bağlı olarak ferfoje yapımıyla bahçe duvarı işi tamamlanmış olur.  Temel uygulaması yapılmadan tamamlanan  işlerde sonuca ulaşıldığında ilk etapta çok belli olmasada uzun vadede doğal etkenlerle bahçe duvarınızda çarpıklık eğilme gerçekleşecektir.

Bahçe duvarı Sakarya;

Sakarya bahçe duvarı yapımı işlerinizde tercih ettiğiniz firma yapılarınızın kalitesini artıracak bilgi ve tecrübeye sahip olmalıdır. Bahçe duvarı yaptırmak için tercih edeceğiniz firmanın  yaptığı işler her zaman dikkate alınıp karar verilmelidir.

Sakarya Bahçe duvarı yapım fiyatı ve maliyeti  konusunda bilgi almak için bizimle  iletişime geçebilirsiniz. Sakarya’da tecrübeli Bahçe duvarı yapan ustalarımız ve gününde teslimat garantimizle sizlere hizmet vermek isteriz.

Sakarya bahçe duvarı yapımı işinde yapılarınıza ve projenize uygun kaliteli hizmet vermekteyiz.  Sakarya’nın Merkez Adapazarı, Serdivan, Akyazı, Erenler, Hendek, Karasu, Geyve, Arifiye, Sapanca, Pamukova, Ferizli, Kaynarca, Kocaali, Söğütlü, Karapürçek, Taraklı ilçelerinde bahçe duvarı yapımı fiyatları ve bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sakarya il sınırları içesinde tüm Bahçe duvarı işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz İletişim için TIKLAYINIZ.

Sakarya Bahçe Duvarı Yapımı” üzerine 5 yorum

  1. Merhaba,
    Sakarya kocaalindeki evimin bahçe duvarını yaptırmak istiyorum. Duvar uzunluğu 36 metre sonra L şekline gelip 1 metre sonrasında kapı boşluğu ve gene 1 metre şeklinde olacak. Yüksekliği 1.5 metre. Yapılacak yer yüzde 20-25 derece eğimli. Emailime fiyat bilgisini yollarsanız sevinirim. Telefon kullanmıyorum. Hayırlı günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir